Lanetli Kız

Lanetli Kız
İlkokullarda sınıf öğretmeni olan Daniel, görevli olduğu okulda çalışan kendisi gibi öğretmen eşi Laura ile huzurlu ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Fakat çok istemelerine rağmen hiç çocukları olmamıştır. Bir gün Daniel, çocukluk arkadaşı Mario ile karşılaşır ve çiftin kaderini o dakikadan sonra değişir.
Mario yetim kalan Julia’yı geçici olarak evlat edinmeleri için çifti ikna eder. Her ikisi de küçük kıza karşı anne ve babalık rollerine soyunan çift farklı bir çocukla karşı karşıya olduklarından habersizdirler. Korkutucu ve sıra dışı davranışları olan küçük kız, saklanan sırları da açığa çıkartacaktır… Enyenifilmlerizle.com İyi Seyirler Diler..

Lanetli Kız filminin oyuncuları , senaryosu tarafından yazılan filmin yönetmenliğini yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/lanetli-kiz.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Childish Games Dictado Divx filmini izle , Childish Games Dictado Filmi indir , Childish Games Dictado HD filmini izle , Lanetli Kız 2012 Full izle , Lanetli Kız bedava filmi izle , Lanetli Kız Donmadan filmi izle , Lanetli Kız izle , Lanetli Kız Tek Part filmini izle , Lanetli Kız Türkçe Dublajlı filmi izle , tüm fragmanlar , yüksek kalite izle, filmin kategorisi ise 2012 Filmleri , 720p Filmleri , Gerilim Filmleri , Korku Filmleri , Psikolojik Filmleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s