THOR 2 & TÜRKÇE ALTYAZI FULL İZLE donmadan izle

THOR 2 & TÜRKÇE ALTYAZI FULL İZLE
Thor’un ilk yönetmeni Kenneth Branagh’dı ancak Branagh, ikinci filmde yöentmen koltuğuna oturmak istemedi ve ‘Game Of Thrones’un yönetmeni Alan Taylor Branagh’ın yerine geçti.Filmde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård ve Idris Elba gibi oyuncular yer alıyor. Tanrıların mücadelesi sürüyor. İlk filmde Thor’un güçleri babası tarafından elinden alınmıştı. Daha sonra Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı.
Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler diler

THOR 2 & TÜRKÇE ALTYAZI FULL İZLE filminin oyuncuları , senaryosu tarafından yazılan filmin yönetmenliğini yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/thor-2-turkce-altyazi-full-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Thor 2 Fragman izle , Thor 2 full hd izle , Thor Türkçe dublaj full izle , Thor: Karanlık Dünya Fragman izle , Thor: Karanlık Dünya Full izle , Thor: Karanlık Dünya hd izle , Thor: Karanlık Dünya izlesene, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2013 Filmleri , Aksiyon Filmleri , En İyi 50 Film , Fantastik Filmler , Genel , Macera Filmleri , Türkçe Altyazılı Filmleri , Vizyondakiler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s