St. Tropez Hikayesi ( Des gens qui s’embrassent ) türkçe dublaj film izle Altyazı izle

St. Tropez Hikayesi ( Des gens qui s’embrassent ) türkçe dublaj film izle
St. Tropez Hikayesi filmi Nisan 2013 yılında vizyona girmiş olan ve komedi tarzında Fransa yapımı olan Danièle Thompson tarafından yönetilen oldukça güzel bir filmdir. Toplam 100 dakika süren filmin IMDB puanı; 5.5’dir. Eric Elmosnino ve Lou de Laâge’nin başrollerini oynadığı filmin orijinal adı; Des gens qui s’embrassent’dir. Filmin konusu ise; Roni kardeşi ile hiç anlaşamamaktadır. Ve Roni’nin kızını evlendireceği gün kardeşinin eşi vefat eder. Ve bu olay hiç anlaşamayan iki kardeşin arasını oldukça açar. İki kardeş son derece birbirlerine zıttır. İş hayatlarından tutunda, yaşam tarzlarına kadar çok farklı olan iki kardeşin tek ortak noktaları ise; yaşlanan ve yavaş yavaş kimseyi hatırlamayan babaları dışında hiçbir ortak yönleri yoktur.Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler Diler..

St. Tropez Hikayesi ( Des gens qui s’embrassent ) türkçe dublaj film izle filminin oyuncuları Clara Ponsot , Eric Elmosnino , Kad Merad , Monica Bellucci , Sylvie Vartan, senaryosu Fred Wolf tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Danièle Thompson yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/st-tropez-hikayesi-des-gens-qui-sembrassent-turkce-dublaj-film-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler St. Tropez Hikayesi ( Des gens qui s’embrassent ) türkçe dublaj film hd izle , St. Tropez Hikayesi ( Des gens qui s’embrassent ) türkçe dublaj film izle , St. Tropez Hikayesi ( Des gens qui s’embrassent ) türkçe dublaj film izlesene , St. Tropez Hikayesi film izle , St. Tropez Hikayesi türkçe dublaj film izle, filmin kategorisi ise 2013 Filmleri , 720p Filmleri , Dram Filmleri , Duygusal Filmler , Fragmanlar , Genel , Romantik Filmler , Türkçe Dublaj Filmler , Vizyondakiler , Yabancı Filmler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s