Kayboluş ( Vanished ) türkçe dublaj izle sinema izle

Kayboluş ( Vanished ) türkçe dublaj izle
Yeni bir gerilim filmi ile karşınızdayız. Kayboluş filminin orijinal adı Vanished’tir. 15 ekim 2013 tarihinde gösterime giren film gerilim ve gizem türündedir. Avustralya yapımı olan filmin yönetmeni Michael Adante tarafından yönetilmiştir. IMDB puanı 4.4 olan filmin konusu; Filmimizde uzun yıllar önce elinden çocuğunu çalan bir annenin, çocuğunu çalan insanın peşine düşmesini anlatıyor. İntikam ateşiyle kavrulan bir annenin dramını bizlere anlatmaktadır. Gerilim tarzında film seven insanlar tarafından oldukça beğenilen bir film olan Kayboluş filmi sizleri izlerken oldukça heyecanlandıracaktır. Psikolojik gerilim tadında olan Kayboluş filmi sayesinde bir insanın en son raddesine geldiğinde ne kadar vahşileşeceğini bizlere göstermektedir.

Kayboluş ( Vanished ) türkçe dublaj izle filminin oyuncuları Amanda Armstrong , Bec Asha , Carolyn Bock, senaryosu Aaron Helbing tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Michael Adante yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/kaybolus-vanished-turkce-dublaj-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Kayboluş ( Vanished ) türkçe dublaj izle , Kayboluş full film izle , Kayboluş türkçe dublaj izle , Kayboluş Vanished bedava izle , Kayboluş Vanished filmi izle , Kayboluş Vanished full film izle , Kayboluş Vanished izle , Kayboluş Vanished yabancı sinema izle, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2013 Filmleri , Genel , Gerilim Filmleri , Korku Filmleri , Türkçe Dublaj Filmler , Vizyondakiler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s