Kaptan Phillips ( Captain Phillips ) türkçe altyazı film izle online izle

Kaptan Phillips ( Captain Phillips ) türkçe altyazı film izle
Film, hikayesini 2009 yılında yaşanan gerçek bir olaydan alıyor. Maersk Alabama adlı yük gemisinin Somalili korsanlar tarafından rehin alınmasını anlatıyor ve adını geminin kaptanı olan Richard Phillips’in adından alıyor.Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler Diler..

Kaptan Phillips ( Captain Phillips ) türkçe altyazı film izle filminin oyuncuları Catherine Keener , Corey Johnson , John Magaro , Max Martini , Tom Hanks, senaryosu Michael De Luca , Scott Rudin tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Paul Greengrass yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/kaptan-phillips-captain-phillips-turkce-altyazi-film-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Kaptan Phillips , Kaptan Phillips ( Captain Phillips ) türkçe dublaj film izle , Kaptan Phillips film izle , Kaptan Phillips izle , Kaptan Phillips türkçe dublaj film izle, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2013 Filmleri , 720p Filmleri , Dram Filmleri , Macera Filmleri , Türkçe Altyazılı Filmleri , Vizyondakiler , Yabancı Filmler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s